Tvoríme svet nových možností

Kde iní vidia prázdnotu a opustenosť, vidíme my nové možnosti.
Priestor pre lepšie bývanie, príjemnejšie pracovisko a príležitosť na oddych.

Na prenájom priestranné kancelárske priestory na adrese Ferienčíkova ulica, Bratislava

Ponúkame prenájom priestranných kancelárskych priestorov na adrese Ferienčíkova ulica, situovaných v Starom Meste Bratislavy. Lokalita: Naša budova sa nachádza v srdci Bratislavy, čo zabezpečuje výbornú dostupnosť a blízkosť kľúčových miest v meste. Rozloha: Ponúkame rôzne veľkosti kancelárskych priestorov, vrátane možnosti využitia ako Open space alebo samostatných kancelárií podľa Vašich potrieb. V okolí budovy nájdete všetky…

Zobraziť viac

Čerpacia stanica PHM

Postavili sme a pripravili nové priestory pre čerpaciu stanicu pohonných hmôt v Priemyselnom parku Nitra-Sever. Sme presvedčení, že nová čerpacia stanica Slovnaft bude hodnotným prínosom pre túto oblasť a všetkých motoristov a podnikateľov, ktorí ju navštívia.

Zobraziť viac

Na prenájom výrobné, skladové a administratívne priestory v Košiciach

Ponúkame na prenájom výrobný, skladový a administratívny priestor na Rozvojovej 2 v Košiciach, v susedstve s  OC CASSOVIA s výborným napojením na obchvat Košíc. Plocha pre výrobu a sklad má 9 186 m2 a jej súčasťou sú 4 doky pre kamióny. Priestory majú denné svetlo, priemyselné liate podlahy so svetlou výškou 4m, 8m a 12m. Priestory je možné členiť a prenajať po častiach. Výrobné…

Zobraziť viac

Bývanie Brezový háj

Bývanie v bezprostrednej blízkosti Brezového hájika a v pohodlí moderného bývania.

Projekt Brezový háj je bývanie s výnimočnou polohou. Sen mnohých ľudí mať výhľad z bytu priamo do parku a bývať v tichom prostredí.

Zobraziť viac

Business areál Dobrotka

Prvotriedne business priestory v Priemyselnom parku Nitra-Sever v novo vznikajúcej obchodno-administratívnej zóne neďaleko závodu Jaguar Land Rover

Zobraziť viac

Dunajka

Dunajka je jedinečný komplex bytov v lokalite Staré mesto. Vyrastá na jednej z najživšie pulzujúcich tepien historického centra Bratislavy, na Dunajskej ulici.

Zobraziť viac

Centro Nitra

Prvé moderné obchodné centrum v nitrianskom regióne zamerané na pohodlný nákup pre celú rodinu.

Zobraziť viac

Nitra-Sever

Najlepší priemyselný park na Slovensku. Vynikajúca poloha, kompletne vybudovaná infraštruktúra, kvalifikovaná pracovná sila.

Zobraziť viac

Košice, Rozvojová

13 000 m2 kancelárskych priestorov triedy A s nadštandardnou IT štruktúrou, bezpečnostným vybavením a 350 parkovacími miestami na Rozvojovej ulici v Košiciach.

Zobraziť viac