Nitra Invest

Sme investičná a developerská spoločnosť s rozsiahlymi znalosťami o realitnom trhu

Nitra Invest Real Estate Group
„Creating space for life“

Sme investičná a developerská spoločnosť so zameraním na realizáciu vlastných projektov, sprostredkovanie nájmu a predaja nehnuteľností, komplexné poradenstvo a facility management. Klientom ponúkame dlhoročné skúsenosti a znalosti o realitnom trhu. Vzájomná dôvera a dialóg sú našim zdrojom inšpirácie. Kde iní vidia prázdnotu a opustenosť, vidíme my nové možnosti. Priestor pre lepšie bývanie, príjemnejšie pracovisko a príležitosť na oddych.

Projekty


Zakladatelia firmy Nitra Invest pôsobia na Slovenskom trhu s nehnuteľnosťami od roku 1992. Naše developerské projekty majú za cieľ vytvoriť nový priestor pre prácu, oddych či bývanie a výrazne tak prispieť k zvýšeniu kvality života v riešenej lokalite.

Sprostredkovanie


Skúsenosti z developerskej činnosti a rozsiahle znalosti o realitnom trhu využívame aj pri sprostredkovaní predaja a prenájmu nehnuteľností najmä industriálneho a komerčného typu. Našim zákazníkom poskytujeme nezávislé a kvalifikované poradenstvo.

Služby


Portfólio našich služieb zahŕňa komplexné projektové, investičné, realitné a právne poradenstvo, facilities management, developing, analýzu a optimalizáciu prevádzkových nákladov, riešenie nájomných vzťahov.

„Už viac ako 23 rokov vypĺňame prázdne miesta a meníme
opustené na užitočné“

Zakladatelia spoločnosti Nitra Invest a pridružených spoločností pôsobia na Slovenskom realitnom trhu od roku 1992. Vo firme Nitra Invest sa sústredíme na investovanie, rozvoj a sprostredkovanie najmä v segmente komerčných nehnuteľností. Spoločnosť Nitra Invest využila svoje bohaté skúsenosti pri etablovaní viacerých významných zahraničných aj domácich spoločností.

Práca, oddych, alebo bývanie. Sú to základné činnosti, ktoré tvoria náš život a nehnuteľnosti pre ne poskytujú nevyhnutný priestor. V spoločnosti Nitra Invest tvoríme zisk vyhľadávaním a napĺňaním príležitostí na zlepšenie podmienok pre tieto činnosti. Tým zároveň zvyšujeme kvalitu života v danej lokalite. Sme presvedčení, že toto je business model, ktorý robí firmu Nitra Invest dlhodobo udržateľnou a profitabilnou.

~ Ondrej Ščurka

Ondrej-Scurka-konatel-nitra-invest-resized2

NAŠI KLIENTI

sú našimi partnermi

DB Schenker
Foxconn
Linde
PhillipMorris
Visteon
3pack
DPD
DS Smith
Ernst Keller
Express Kurier
Farguell
Giesecke and Devrient
GU BKS
Horecup
ICS
Ireks
JP
Marel
Quadrant
Real-K
Reydel
Steep
Svenda Stav
The Automated Technology Group (Slovakia) s .r. o.
TAKENAKA Europe